Otwarte centra

Atut Grażyny

to lokalne centrum handlowe, przeznaczone do szybkich i wygodnych zakupów. Znajdą się w nim znane i lubiane marki, oferujące produkty pierwszej potrzeby, gwarantujące możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu..

Atut Pruszków

Centrum Handlowe ATUT Pruszków to jednopoziomowy obiekt o powierzchni 3.000 m.kw. wraz z 100 miejscami postojowymi, położony nieopodal  autostrady A2 oraz drogi wojewódzkiej nr 719. Od maja 2015 roku, mamy przyjemność współpracować z wiodącymi Firmami, zapewniając naszym  Klientom sprawne i dogodne zakupy. Dotychczasowa współpraca oraz wynikające z niej pozytywne obustronne doświadczenia, pozwalają na dalszy rozwój. Dotychczasowi Klienci doceniają nasze Lokalne Centrum Handlowe, realizując swoje codzienne potrzeby.

Atut Węgrzce

to kolejna lokalna galeria handlowa zapewniająca Klientom szybkie i komfortowe zakupy. Przyjazna architektura budynku z bezpośrednim dostępem z ulicy oraz wygodny parking na 100 samochodów, zapewniają wygodę w realizacji codziennych zakupów. Obok zlokalizowana jest stacja benzynowa wraz z myjnią samochodową, co pozwoli na zaspokojenie codziennych potrzeb. Centrum Handlowe ATUT Węgrzce to 2.500 m2   przestrzeni handlowej, lokalizacja centrum handlowego ATUT została starannie wybrana, w promieniu 10 min jazdy samochodem zamieszkuje 30 tys. osób.

Inwestor i deweloper
Investor and Developer
KG GROUP SP. Z O.O.
ul. J. Lea 202A, 30-133 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI