ATUT Bielany jest pierwszym centrum handlowym w zachodniej części miasta, zaspokajającym codzienne potrzeby zakupowe mieszkańców  rejonów tj. Wola Justowska, Piekary, Bielany, Salwator, Przegorzały, Dębniki czy Liszki. W obiekcie o powierzchni ponad 5 000 m2 GLA znajdują się takie sklepy, jak m.in. Biedronka, Kik, Pepco, Action, Buczek, Media Expert oraz Apteka Ziko.
Centrum ATUT Bielany znajduje się w jednej z bardziej prestiżowych dzielnic Krakowa. Obiekt zlokalizowany będzie przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta – ul. Księcia Józefa (DW 780) prowadzącej do autostrady A4, tuż obok planowanej trasy Zwierzynieckiej – III obwodnicy Krakowa. Planowane inwestycje w pobliżu obiektu tj. budowa terminalu autobusowo-tramwajowego, parking typu Park&Ride oraz parking dla autokarów turystycznych sprawią, że okolica ta stanie się kluczowym punktem komunikacyjnym miasta.

5 200

m2 GLA

1

poziom

9 lokali

handlowo-usługowych

150

miejsc parkingowych

NAJEMCY CENTRUM


LOKALIZACJA

Kraków, ul. Księcia Józefa
Bielany to obszar Krakowa wchodzący w skład dzielnicy Zwierzyniec – najbardziej zielonej i jednej z bardziej prestiżowych części miasta. Bliska okolica odległość od centrum, rozległe tereny zieklone i szerokie możliwości rekreacji sprawiają, że tereny te są zamieszkiwane przez zamożną część krakowian. Obecnie mieszka w niej kilkadziesiąt tysięcy ludzi , a w okolicy wciąż przybywa wolnostojących domów jednorodzinnych i szeregowych. Skupienie oferty spożywczej i handlowo-usługowej w jednym miejscu to odpowiedź na potrzeby okolicznych mieszkańców, którzy dotychczas musieli jeździć po zakupy do centrów handlowych oddalonych o kilka kilometrów.

Prestiżowa okolica zabudowy jednorodzinnej zamieszkała przez zamożną część krakowian.

Przy ul. Księcia Józefa (drodze wojewódzkiej nr 780) będącej ważnym ciągiem komunikacyjnym – tylko w godzinach szczytu przejeżdża przez nią ponad 8 tys. samochodów

W pobliżu autostrady A4.

W bezpośrednim sąsiedztwie planowanej Trasy Zwierzynieckiej, Parkingu Park&Ride, parkingu autobusów turystycznych oraz terminalu autobusowo-tramwajowego.

Brak podobnego obiektu handlowego spełniającego podobne funkcje w promieniu 3 kilometrów.

PLAN CENTRUM

GALERIA ZDJĘĆ

PREZENTACJA INWESTYCJI

GALERIA

W przypadku otrzymania mandatu na parkingu,
prosimy o kontakt z firmą zarządzającą parkingiem: 

https://reklamacje.apcoapolska.pl/

INWESTOR


KG Group S.A.
Ul. Lea 202 A 
30-133 Kraków
Tel. 12 636 42 51
biuro@kgg.com.pl