Atut Ruczaj 2 to nowe centrum handlowe powstające w krakowskiej dzielnicy Dębniki, jednej z najdynamiczniej rozwijających się części miasta. Nowy obiekt uzupełni ofertę handlową funkcjonującego od 2019 roku Atutu Ruczaj, w którym znajduje się 13 sklepów, m.in. Lidl, Pepco, Kik, Tedi, Rossmann, Buczek oraz Jysk i Komfort. 

Atut Ruczaj 2 będzie 3-kondygnacyjnym centrum o powierzchni ponad 25 tys. metrów kw. Znajdzie się w nim ponad 20 sklepów, w tym m.in. duży market budowlany Leroy Merlin. 

>25 000

m2 GLA

3

poziomy

>20 lokali

handlowo-usługowych

500

miejsc parkingowych

LOKALIZACJA

Kraków, ul. Czerwone Maki
Ruczaj to jedna z najszybciej rozwijających się części Krakowa, zamieszkiwana przez ponad 40 tysięcy mieszkańców, usytułowana w południowo-zachodniej części miasta (dzielnica VIII – Dębniki), w pobliżu autostrady A4 i popularnej drogi krajowej nr 7 – „Zakopianki”. Stanowi atrakcyjną lokalizację mieszkaniową dla wielu krakowian ze względu na bliskość terenów zielonych (Zakrzówek, Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy), III Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Parku Technologicznego w skład Specjalnej Strefy Ekonomicznej (z siedzibą firm takich jak m.in. Motorola Solutions czy Onet), oraz dogodną komunikację tramwajowo-autobusową z centrum miasta.

W otoczeniu kilkunastu dużych osiedli mieszkaniowych oraz terenów, na których planowane są kolejne inwestycje deweloperskie.

Bliskość obszarów zabudowy jednorodzinnej takich jak Mochnaniec, Skotniki, Kobierzyn czy Pychowice.

W strefie zasięgu do 10 min. jazdy samochodem mieszka około 150 tys. osób, a w odległości 1O min. spacerem – 30 tys.

Brak obiektu handlowego spełniającego podobne funkcje w promieniu kilku kilometrów.

Przy południowo – zachodniej granicy miasta, w sąsiedztwie zjazdu na autostradę A4 oraz w pobliżu ruchliwej drogi krajowej nr 7 – „Zakopianki”.

PLAN CENTRUM

WIZUALIZACJE

PLAN CENTRUM

GALERIA ZDJĘĆ

PREZENTACJA INWESTYCJI

ZDJĘCIA BUDOWY

KWIECIEŃ 2021

CZERWIEC 2021

SIERPIEŃ 2021

PAŹDZIERNIK 2021

INWESTOR


KG Group S.A.
Ul. Lea 202 A 
30-133 Kraków
Tel. 12 636 42 51
biuro@kgg.com.pl