ATUT Dawidy Bankowe będzie jednokondygnacyjnym centrum handlowym o powierzchni ponad 6000 m2 GLA, w którym znajdzie się ponad 11 lokali handlowo-usługowych o atrakcyjnej i zróżnicowanej ofercie oraz duży operator spożywczy. 

Centrum powstanie w Dawidach Bankowych, sąsiadujących z warszawską dzielnicą Ursynów, i będzie atrakcyjnym punktem zakupowym dla kilkunastu miejscowości położonych na południe od Warszawy. 

6000

m2 GLA

1

poziom

12 lokali

handlowo-usługowych

200

miejsc parkingowych

PLAN CENTRUM

NAJEMCY

LOKALIZACJA

Dawidy Bankowe, ul. Długa

Atut Dawidy Bankowe powstaje w  dynamicznie rozwijającym się sąsiedztwie Warszawy, w pobliżu budowanego odcinka trasy S7, tzw. Puławskiej-bis. W pobliżu centrum są budowane oraz planowane nowe inwestycje mieszkaniowe, m.in. tworzone przez KG Group wieloetapowe Osiedle Sfera przy ul. Oleńki w Dawidach Bankowych. 

Pierwsze centrum handlowe zaspokajające potrzeby zakupowe mieszkańców kilkunastu miejscowośći na południe od Warszawy.

Powstaje w pobliżu budowanego obecnie odcinka warszawskiej częsci trasy S7, tzw. Puławskiej-bis, co znacząco zwiększy atrakcyjność miejscowości położonych na południe od Warszawy.

Powstaje w szybko rozwijającym się sąsiedztwie Warszawy. W pobliżu powstają i planowane są kolejne duże inwestycje mieszkaniowe, m.in. budowane przez KG Group kilkuetapowe Osiedle Sfera. 

Brak obiektu handlowego spełniającegopodobne funkcje w promieniu kilku kilometrów.

PLAN CENTRUM

GALERIA ZDJĘĆ

PREZENTACJA INWESTYCJI

KONTAKT

Agent wynajmujący:
Jakub Koźmiński

Tel. +696 093 430
jakub.kozminski@kgg.com.pl