ATUT Dawidy Bankowe to nowe centrum handlowe o powierzchni ponad 6000 m2 GLA, w którym znajduje się kilkanaście sklepów i lokali usługowych, w tym m.in. Lidl, Action, Pepco, Rossmann Media Expert, Kebab Haus Frank i Barber Hop-Chop.

Centrum znajduje się przy ul. Długiej 15 w Dawidach Bankowych, sąsiadujących z warszawską dzielnicą Ursynów i jest atrakcyjnym punktem zakupowym dla kilkunastu miejscowości położonych na południe od Warszawy.


CENTRUM JUŻ OTWARTE! ZAPRASZAMY!

 

6000

m2 GLA

1

poziom

12 lokali

handlowo-usługowych

200

miejsc parkingowych

PLAN CENTRUM

NAJEMCY

LOKALIZACJA

Dawidy Bankowe, ul. Długa

Atut Dawidy Bankowe powstaje w  dynamicznie rozwijającym się sąsiedztwie Warszawy, w pobliżu budowanego odcinka trasy S7, tzw. Puławskiej-bis. W pobliżu centrum są budowane oraz planowane nowe inwestycje mieszkaniowe, m.in. tworzone przez KG Group wieloetapowe Osiedle Sfera przy ul. Oleńki w Dawidach Bankowych. 

Pierwsze centrum handlowe zaspokajające potrzeby zakupowe mieszkańców kilkunastu miejscowośći na południe od Warszawy.

Powstaje w pobliżu budowanego obecnie odcinka warszawskiej częsci trasy S7, tzw. Puławskiej-bis, co znacząco zwiększy atrakcyjność miejscowości położonych na południe od Warszawy.

Powstaje w szybko rozwijającym się sąsiedztwie Warszawy. W pobliżu powstają i planowane są kolejne duże inwestycje mieszkaniowe, m.in. budowane przez KG Group kilkuetapowe Osiedle Sfera. 

Brak obiektu handlowego spełniającegopodobne funkcje w promieniu kilku kilometrów.

PLAN CENTRUM

GALERIA ZDJĘĆ

PREZENTACJA INWESTYCJI

Manager centrum:
Marcin Mazur 

Tel. +48 515 854 206
marcin.mazur@atut.com

Agent wynajmujący:
Jakub Koźmiński

Tel. +696 093 430
jakub.kozminski@kgg.com.pl