ATUT Wieliczka to dwukondygnacyjne centrum handlowe o powierzchni blisko 18 000 m2 GLA. Centrum będzie połączeniem parku handlowego (z układem wejść bezpośrednio z parkingu) z galerią handlową. W sumie znajdzie się w nim około 30 lokali handlowo-usługowych Wśród najemców pojawią się m.in. duży operator spożywczy, znane marki modowe, popularne sieci dyskontowe, drogeria, księgarnia oraz sklepy z elektroniką i wyposażeniem wnętrz. W centrum ATUT Wieliczka powstanie również specjalna strefa kawiarniano-restauracyjna, miejsce zabaw dla dzieci oraz nowoczesne centrum fitness o powierzchni ponad 2 tys. m2 .  

18 000

m2 GLA

2

poziom

30 lokali

handlowo-usługowych

300

miejsc parkingowych

LOKALIZACJA

Wieliczka, ul. Krakowska

Atut powstanie przy ul. Krakowskiej, zaraz przy głównym wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa, zaledwie 2 minuty od zjazdu z Autostrady A4 z kierunku Rzeszowa i Katowic. Dzięki dogodnemu dojazdowi centrum będzie atrakcyjnym punktem zakupowym dla mieszkańców powiatu wielickiego, zwłaszcza zamieszkiwanej przez blisko 50 tysięcy osób gminy Wieliczka czy zamożnej gminy Niepołomice. Centrum ma również dogodne położenie dla mieszkańców południowej części Krakowa – zwłaszcza dzielnicy Bieżanów-Prokocim. 
Komfortowy dojazd do centrum zapewniony będą mieli również klienci nie poruszający się na co dzień samochodami. W pobliżu Atutu planowany jest przystanek komunikacji miejskiej. Łączny zasięg oddziaływania centrum szacowany jest na ponad 100 tysięcy osób. 

Położenie przy głównym wjeździe do Wieliczki, niespełna 5 minut od zjazdu z autostrady A4 z Kierunku Rzeszowa i Katowic.

Dogodne położenie dla mieszkańców powiatu Wielickiego oraz południowej części Krakowa.

W strefie zasięgu do 15 min. jazdy samochodem mieszka ponad 100 tysięcy osób.

Brak obiektu handlowego spełniającego podobne funkcje w promieniu kilku kilometrów.

WIZUALIZACJE

PLAN CENTRUM

GALERIA ZDJĘĆ

PREZENTACJA INWESTYCJI

KONTAKT

Agent wynajmujący:
Jakub Koźmiński

Tel. +696 093 430
jakub.kozminski@kgg.com.pl