ATUT przy ul. Grażyny jest centrum handlowym o powierzchni 3500 m2 przeznaczonym do szybkich i wygodnych zakupów. To dwupoziomowy obiekt  z parkingiem podziemnym liczącym 50 miejsc. Ofertę handlową obiektu tworzą m.in. Biedronka, drogeria Rossmann, apteka Ziko, cukiernio-piekarnia Buczek, dyskonty Pepco, Kik i Tedi oraz inne sklepy odzieżowe, obuwnicze, elektromartek oraz lokale gastronomiczne i usługowe.
ATUT Kraków przy ul. Grażyny zlokalizowany jest w sąsiedztwie ul. Opolskiej, będącej jedną z głównych arterii komunikacyjnych Krakowa, przy wyjeździe z miasta w kierunku Katowic, Warszawy oraz Sandomierza. W bezpośrednim zasięgu pieszym znajduje się aż 70 000 potencjalnych klientów, a do 10 minut jazdy samochodem – aż 150 000.

3500

m2 GLA

2

poziomy

11 lokali
handlowo-usługowych

50 miejsc

na parkingu podziemnym

NASZE SKLEPY


LOKALIZACJA

Kraków, ul. Grażyny 
Ulica Grażyny znajduje się w północnej części Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały. Stanowi atrakcyjną lokalizację mieszkaniową dla wielu krakowian ze względu na doskonałą komunikację tramwajowo – autobusową ze ścisłym centrum miasta oraz Nowa Hutą. Jest to miejsce od lat związane z handlem, położone przy jednym z największych krakowskich targowisk – Placu Ibramowskiego. Tereny wokół centrum handlowego ATUT Kraków ul. Grażyny – Prądnik Biały – to obszar Krakowa, zamieszkany parzez ok. 70 000 mieszkańców.

Przy ul. Opolskiej – jednej z głównych krakowskich arterii, będącej trasą wylotową z miasta w trzech kierunkach: zachodnim (Katowice), północnym (Warszawa) oraz wschodnim (Sandomierz).

W otoczeniu kilkunastu dużych osiedli mieszkaniowych oraz terenów, na których planowane są kolejne inwestycje deweloperskie.

W bezpośrednim zasięgu pieszym znajduje się aż 70 000 potencjalnych klientów, natomiast w zasięgu do 10 min. Jazdy samochodem obiekt dostępny jest dla ok. 150 000 osób.

W bezpośrednim zasięgu pieszym znajduje się aż 70 000 potencjalnych klientów, natomiast w zasięgu do 10 min. Jazdy samochodem obiekt dostępny jest dla ok. 150 000 osób.

Brak obiektu handlowego spełniającego podobne funkcje w okolicy inwestycji.

GALERIA

PLAN CENTRUM

GALERIA ZDJĘĆ

PREZENTACJA INWESTYCJI

INWESTOR


KG Group S.A.
Ul. Lea 202 A 
30-133 Kraków
Tel. 12 636 42 51
biuro@kgg.com.pl