Centrum Handlowe ATUT Pruszków to jednopoziomowy obiekt położony przy ul. Solidarności 1 w Pruszkowie, umożliwiający Klientom szybkie i wygodne zakupy w sklepach z atrakcyjnym i zróżnicowanym asortymentem. Wśród naszych najemców znajdują się znane i popularne sieci handlowe – Biedronka, Pepco, Rossmann, MediaExpert oraz Action. 

4100

m2 GLA 

1

poziom

5 lokali

handlowo-usługowych

100

miejsc parkingowych

NASZE SKLEPY


LOKALIZACJA

Pruszków, ul. Solidarności
Pruszków oraz zlokalizowany po sąsiedzku Parzniew to dynamicznie rozwijające się podwarszawskie miejscowości, w których systematycznie realizowane są nowe inwestycje mieszkaniowe. Dzięki dobremu skomunikowaniu z centrum Warszawy na nowobudowanych nowoczesnych osiedlach stale przybywa mieszkańców. Już teraz gęstość zaludnienia w Warszawie (3,2 tyś. km2). Prężnie rozwijający sięośrodek przemysłowo-usługowy, siedziba m.in. zakładów farmaceutycznych (Herbapol) i kosmetycznych (L’Oreal), a także wielu centrów logistycznych. Na terenie powiatu pruszkowskiego powstaje fabryka RTV Daewoo, a w niedalekej przyszłości ma zostać wybudowny kompleks rekreacyjny z basenem.

Na granicy Pruszkowa i Parzniewa, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 719 Warszawa-Pruszków-Żyrardów.

Blisko 20 tys. osób w promieniu 5 min pieszo (po zakończeniu planowanych inwestycji).

W bezpośrednim zasięgu pieszym znajduje się aż 70 000 potencjalnych klientów, natomiast w zasięgu do 10 min. jazdy samochodem obiekt dostępny jest dla ok. 150 000 osób.

Przy planowanej stacji PKP Parzniew linii kolejowej Warszawa Włochy-Grodzisk Mazowiecki.

W bezpośredniej strefie oddziaływania blisko 60 000 mieszkańców.

GALERIA

PLAN CENTRUM

GALERIA ZDJĘĆ

PREZENTACJA INWESTYCJI

W przypadku otrzymania mandatu na parkingu,
prosimy o kontakt z firmą zarządzającą parkingiem: 

https://reklamacje.apcoapolska.pl/

INWESTOR


KG Group S.A.
Ul. Lea 202 A 
30-133 Kraków
Tel. 12 636 42 51
biuro@kgg.com.pl