Centrum Handlowe ATUT Pruszków to jednopoziomowy obiekt położony nieopodal  autostrady A2 oraz drogi wojewódzkiej nr 719. Od maja 2015 roku, mamy przyjemność współpracować z wiodącymi najemcami, zapewniającymi naszym  Klientom sprawne i komfortowe zakupy. Cieszące się dużym zainteresowaniem centrum Atut Pruszków obecnie jest rozbudowywane o sklep Action o powierzchni ponad 1100 m2. 
.

2900

m2 GLA + 1200 m2 w drugim etapie 

1

poziom

9 lokali

handlowo-usługowych

100

miejsc parkingowych

PLAN CENTRUM

LOKALIZACJA

Pruszków, ul. Solidarności
Pruszków oraz zlokalizowany po sąsiedzku Parzniew to dynamicznie rozwijające się podwarszawskie miejscowości, w których systematycznie realizowane są nowe inwestycje mieszkaniowe. Dzięki dobremu skomunikowaniu z centrum Warszawy na nowobudowanych nowoczesnych osiedlach stale przybywa mieszkańców. Już teraz gęstość zaludnienia w Warszawie (3,2 tyś. km2). Prężnie rozwijający sięośrodek przemysłowo-usługowy, siedziba m.in. zakładów farmaceutycznych (Herbapol) i kosmetycznych (L’Oreal), a także wielu centrów logistycznych. Na terenie powiatu pruszkowskiego powstaje fabryka RTV Daewoo, a w niedalekej przyszłości ma zostać wybudowny kompleks rekreacyjny z basenem.

Na granicy Pruszkowa i Parzniewa, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 719 Warszawa-Pruszków-Żyrardów.

Blisko 20 tys. osób w promieniu 5 min pieszo (po zakończeniu planowanych inwestycji).

W bezpośrednim zasięgu pieszym znajduje się aż 70 000 potencjalnych klientów, natomiast w zasięgu do 10 min. jazdy samochodem obiekt dostępny jest dla ok. 150 000 osób.

Przy planowanej stacji PKP Parzniew linii kolejowej Warszawa Włochy-Grodzisk Mazowiecki.

W bezpośredniej strefie oddziaływania blisko 60 000 mieszkańców.

GALERIA

PLAN CENTRUM

GALERIA ZDJĘĆ

PREZENTACJA INWESTYCJI

INWESTOR


KG Group S.A.
Ul. Lea 202 A 
30-133 Kraków
Tel. 12 636 42 51
biuro@kgg.com.pl