Otwarte centra

Atut Grażyny

Atut Grażyny to lokalne centrum handlowe, przeznaczone do szybkich i wygodnych zakupów. Znajdują się w nim znane i lubiane marki, oferujące produkty pierwszej potrzeby, gwarantujące możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Wśród nich znajdują się m.in. Biedronka, Rossmann, Pepco, Kik i Papiernik by Empik.

Atut Pruszków

Centrum Handlowe ATUT Pruszków to jednopoziomowy obiekt o łącznej powierzchni najmu 3 9000 m.kw. wraz z 100 miejscami postojowymi, położony nieopodal  autostrady A2 oraz drogi wojewódzkiej nr 719. Od maja 2015 roku, mamy przyjemność współpracować z wiodącymi Firmami, zapewniając naszym  Klientom sprawne i dogodne zakupy. Dotychczasowa współpraca oraz wynikające z niej pozytywne obustronne doświadczenia, pozwalają na dalszy rozwój. Klienci doceniają nasze Lokalne Centrum Handlowe, realizując swoje codzienne potrzeby.

Atut Węgrzce

ATUT Węgrzce kolejna lokalna galeria handlowa zapewniająca Klientom szybkie i komfortowe zakupy. Przyjazna architektura budynku z bezpośrednim dostępem z ulicy oraz wygodny parking na 100 samochodów, zapewniają wygodę w realizacji codziennych zakupów. Obok zlokalizowana jest stacja benzynowa wraz z myjnią samochodową, co pozwoli na zaspokojenie codziennych potrzeb. Centrum Handlowe ATUT Węgrzce to 2.500 m2   przestrzeni handlowej, lokalizacja centrum handlowego ATUT została starannie wybrana, w promieniu 10 min jazdy samochodem zamieszkuje 30 tys. osób.

ATUT Ruczaj

ATUT Ruczaj to dwupoziomowe centrum handlowe o powierzchni 6,8 tys. m2 GLA. Położone jest na krakowskim Ruczaju, jednej z najszybciej rozwijających się części Krakowa. W centrum znajduje się 13 lokali handlowo-usługowych. Wśród najemców obiektu znajdują się m.in. Lid, Pepco, Kik, Tedi, Buczek, Rossmann, Komfort, Jysk i apteka Ziko. 

Atut Złocień

Sklepy oferujące produkty pierwszej potrzeby, a także koncepcja wejść z układem bezpośrednio z ulicy i wygodnym parkingiem sprzyjają sprawnym codziennym zakupom. Powierzchnia najmu centrum handlowego ATUT to blisko 3000 m2 GLA, co idealnie sprawdza się w obiektach przeznaczonych na szybkie, ale i kompleksowe zakupy. Lokalizacja centrum została starannie wybrana ze względu na istniejące i planowane osiedla mieszkaniowe. Oferta Centrum Handlowego ATUT Złocień została skomponowana tak, aby zaspokoić codzienne potrzeby zakupowe okolicznych mieszkańców. Wśród najemnców obiektu znajdują się Stokrotka, Buczek, Rossmann i Pepco 

Atut Bełchatów

Atut Bełchatów to lokalne centrum handlowe o łącznej powierzchni 6,6 tys. m2 GLA, zlokalizowane w okolicy jednego z największych osiedli w Bełchatowie, miejscu mocnie związanym z handlem. W Centrum znajdzie się w sumie 10 lokali handlowych z szeroką i zróżnicowaną ofertą. Atut Bełchatów zostanie wybudowany w dwóch etapach. Pierwszy z nich został otwarty 8 sierpnia 2019 r. Znalazły się w nim takie sklepy, jak. Biedronka, Neonet, Action i Tedi. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Inwestor i deweloper
Investor and Developer
KG GROUP SP. Z O.O.
ul. J. Lea 202A, 30-133 Kraków

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie adresu e – mail, w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach, w tym specjalnych dotyczących oferty mieszkań, apartamentów, m. postojowych, komórek lokatorskich przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458 i działające w jej imieniu podmioty powiązane wspierające działania marketingowe. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach statystycznych dotyczących inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.