Otwarte centra

Atut Grażyny

Atut Grażyny to lokalne centrum handlowe, przeznaczone do szybkich i wygodnych zakupów. Znajdują się w nim znane i lubiane marki, oferujące produkty pierwszej potrzeby, gwarantujące możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Wśród nich znajdują się m.in. Biedronka, Rossmann, Pepco, Kik i Papiernik by Empik.

Zobacz centrum

Atut Pruszków

Centrum Handlowe ATUT Pruszków to jednopoziomowy obiekt o łącznej powierzchni najmu 3 9000 m.kw. wraz z 100 miejscami postojowymi, położony nieopodal  autostrady A2 oraz drogi wojewódzkiej nr 719. Od maja 2015 roku, mamy przyjemność współpracować z wiodącymi Firmami, zapewniając naszym  Klientom sprawne i dogodne zakupy. Dotychczasowa współpraca oraz wynikające z niej pozytywne obustronne doświadczenia, pozwalają na dalszy rozwój. Klienci doceniają nasze Lokalne Centrum Handlowe, realizując swoje codzienne potrzeby.

Zobacz centrum

Atut Węgrzce

ATUT Węgrzce kolejna lokalna galeria handlowa zapewniająca Klientom szybkie i komfortowe zakupy. Przyjazna architektura budynku z bezpośrednim dostępem z ulicy oraz wygodny parking na 100 samochodów, zapewniają wygodę w realizacji codziennych zakupów. Obok zlokalizowana jest stacja benzynowa wraz z myjnią samochodową, co pozwoli na zaspokojenie codziennych potrzeb. Centrum Handlowe ATUT Węgrzce to 2.500 m2   przestrzeni handlowej, lokalizacja centrum handlowego ATUT została starannie wybrana, w promieniu 10 min jazdy samochodem zamieszkuje 30 tys. osób.

Zobacz centrum

ATUT Ruczaj

ATUT Ruczaj to dwupoziomowe centrum handlowe o powierzchni 6,8 tys. m2 GLA. Położone jest na krakowskim Ruczaju, jednej z najszybciej rozwijających się części Krakowa. W centrum znajduje się 13 lokali handlowo-usługowych. Wśród najemców obiektu znajdują się m.in. Lid, Pepco, Kik, Tedi, Buczek, Rossmann, Komfort, Jysk i apteka Ziko. 

Zobacz centrum

Atut Złocień

Sklepy oferujące produkty pierwszej potrzeby, a także koncepcja wejść z układem bezpośrednio z ulicy i wygodnym parkingiem sprzyjają sprawnym codziennym zakupom. Powierzchnia najmu centrum handlowego ATUT to blisko 3000 m2 GLA, co idealnie sprawdza się w obiektach przeznaczonych na szybkie, ale i kompleksowe zakupy. Lokalizacja centrum została starannie wybrana ze względu na istniejące i planowane osiedla mieszkaniowe. Oferta Centrum Handlowego ATUT Złocień została skomponowana tak, aby zaspokoić codzienne potrzeby zakupowe okolicznych mieszkańców. Wśród najemnców obiektu znajdują się Stokrotka, Buczek, Rossmann i Pepco 

Zobacz centrum

Atut Bełchatów

Atut Bełchatów to lokalne centrum handlowe o łącznej powierzchni 6,6 tys. m2 GLA, zlokalizowane w okolicy jednego z największych osiedli w Bełchatowie, miejscu mocnie związanym z handlem. W Centrum znajdzie się w sumie 10 lokali handlowych z szeroką i zróżnicowaną ofertą. Atut Bełchatów zostanie wybudowany w dwóch etapach. Pierwszy z nich został otwarty 8 sierpnia 2019 r. Znalazły się w nim takie sklepy, jak. Biedronka, Neonet, Action i Tedi. 

Zobacz centrum

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Inwestor i deweloper
Investor and Developer
KG GROUP SP. Z O.O.
ul. J. Lea 202A, 30-133 Kraków

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie adresu e – mail, w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach, w tym specjalnych dotyczących oferty mieszkań, apartamentów, m. postojowych, komórek lokatorskich przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458 i działające w jej imieniu podmioty powiązane wspierające działania marketingowe. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach statystycznych dotyczących inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.